ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НЕ ПІДЕМО У ...

Бессмысленный и беспощадный!
Аватара пользователя
народ
Зарегистрированный пользователь
Зарегистрированный пользователь
 
Сообщения: 820
Зарегистрирован: Вс сен 30, 2018 6:21 pm
Откуда: третья планета от Солнца
Пол: Женский

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НЕ ПІДЕМО У ...

Сообщение народ » Сб окт 06, 2018 3:33 pm



проголосовать можно тут : http://nepidy-ysraky.pp.ua/

Изображение

ЗАКЛИК ДО ГРОМАДСЬКОСТІ

Нещодавно проти мене створили відеоряд з хештегом #ідітьусраку і звинуватили у тому, що я послав усіх представників медіа. Це все наклеп та брехня!

Це все хакерські витівки заради тролінгу мене, почесного депутата. Я не займався кнопкодавством - це все оті адські хакери "Underdog" The Unlawyers. Це вони зламали усі пристрої і займались кнопкодавством, а я нічого не чіпав. Ну ви ж бачили, коли проводили голосування про визначення статусу іноземних вояків, я просто сидів і міркував про життя.

В той пречудовий день я прокинувся у гарному настрої, навіть наспівував "Червону руту" за сніданком. Потім засмутився, що немає гарячої води. До речі, знаєте хто винен у цьому? Прокляті Underdog-и. Це ж вони дістались і до бази "Київтеплоенерго", щоб вимкнути усьому місту гарячу воду. І ось, що я скажу. Гарячу воду не включать, бо не до тих ви звертаєтесь. Не до мера треба йти, а до Underdog-ів.

Вибачте, не про те почав. Гаряча вода – то мій біль. Так от. Нічого я там не клацав у Раді і ні з ким не лаявся. Я взагалі не конфліктна людина. Відео змонтоване цими нахабами із Underdog. Тому, медіа діячі та пан Зеленський, вибачте за цю провокацію, бо у сраку я не піду.
От так і запишемо хештег #непідуусраку.
Я прошу пітримати мене і збираю підписи для заборони хакерської діяльності "Underdog" The Unlawyers. Бо то вони на усі кнопки давили під час голосування, а потім ще й відео змонтували для мережі.
То все брехня і провокація.

Пітримайте мене, будь ласка, і давайте разом проголосуємо проти нахабних
хакерів і тролів Underdog-ів!



Тому підписуйтесь на мій канал..
Ой, це не те!

Голосуйте за мене..
Мабуть, ще зарано так казати?..
Та ні в якому разі не ходіть у сраку!
А підтримайте мене краще лайком!


Если вы считаете, что вами никто не манипулирует, поздравляю, вы в руках профессионалов

Вернуться в Флуд

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1